fbpx  
Home » Новини » Доньці загиблого журналіста з Тернополя призначено стипендію Президента України

Доньці загиблого журналіста з Тернополя призначено стипендію Президента України

11.04.2019 12:15 Категорія: Новини 1 коментар

гурняк вікторСтипендія Президента України буде виплачуватися Юстиніані Гурняк, 2012 року народження, доньці журналіста із Тернополя Віктора Петровича Гурняка. Відповідний Указ підписав Президент України Петро Порошенко.

Нагадаємо, Віктор Гурняк загинув 19 жовтня 2014 року під мінометним обстрілом. Це сталося, коли він вивозив поранених у районі 32-го блокпосту поблизу селища Сміле Слов’яносербського району Луганської області. Його було посмертно нагороджено орденом «За мужність» III ступеня. Правозахисна ініціатива «Євромайдан SOS» проголосила Віктора Гурняка лауреатом у номінації «Людина світла». Він отримав звання «Почесний громадянин міста Тернопіль» (2015), а також нагороджений посмертно орденом «Народний Герой України».

Віктор Гурняк навіть на полі бою продовжував активну журналістську діяльність. Його фотороботи були розміщені на виставках у Польщі, Естонії та Німеччині. Зокрема, фотовиставка Віктора Гурняка з майже півсотні світлин із лінії фронту і визволених та окупованих міст зі сходу України «Донбас: війна та мир» відбулася у грудні 2014 року в Європарламенті. З 16 по 31 січня 2015 року в Українському Національному Музеї в Чикаго (США) пройшла фотовиставка «Віктор Гурняк: дорога з Майдану».

Нагадаємо, що згідно з Указом Президента України № 428/2002 «Питання соціального захисту дітей журналістів, які загинули (померли) або яким встановлено інвалідність у зв’язку з виконанням професійних обов’язків» стипендії призначаються і виплачуються дітям до 18 років, а дітям-інвалідам – до 23 років. У разі коли діти навчаються за денною формою у навчальних закладах, стипендії виплачуються до закінчення навчання, але не більш як до досягнення ними 23 років.

Доньці загиблого журналіста з Тернополя призначено стипендію Президента України Reviewed by on . Стипендія Президента України буде виплачуватися Юстиніані Гурняк, 2012 року народження, доньці журналіста із Тернополя Віктора Петровича Гурняка. Відповідний Ук Стипендія Президента України буде виплачуватися Юстиніані Гурняк, 2012 року народження, доньці журналіста із Тернополя Віктора Петровича Гурняка. Відповідний Ук Rating: 0

Коментарі (1)

  • Маруся

    Охренеть! Что же она такого полезного сделала, дабы стипендию такую получать? Студентам-контрактникам стоимость обучения повышают, другие студенты вкалывают, чтобы стипендию обычную получать, а этой на халяву !!! И ведь взяла, не постыдилась.

Додати коментар

scroll to top