fbpx  
Home » Новини » До Тернополя прибуде копія чудотворної ікони

До Тернополя прибуде копія чудотворної ікони

13.04.2019 12:12 Категорія: Новини

Епiфанiй_привезе_до_Тернополя_чудотворну_iконуКопія чудотворної ікони Божої Матері «Милостива», яка написана в монастирі на горі Кікос (о. Кіпр), прибуде до Тернополя.

Її привезе блаженнійший митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Помолитися до ікони можна буде 14 квітня у храмі святих мучеників Бориса і Гліба, що на вул. Білогірській, 1г, поблизу приміської автостанції. Розпочнеться богослужіння о 10:00.

Додамо, що сьогодні помолитися до ікони приїжджають люди з різними недугами з багатьох країн світу.

Довідка. Автором Ікони Божої Матері, званої “Милостивою” (Кікською) вважається святий євангеліст Лука. Назву свою “Кікотіса” вона отримала від гори Кікос, що на острові Кіпр. У місцевому монастирі, розташованому на горі, вона нині й зберігається. За переданням, перш ніж потрапити на острів Кіпр чудотворний образ Богородиці довго мандрував: спочатку знаходився в одній з перших християнських громад в Єгипті, потім був перевезений до Константинополя, де залишався до часу Олексія Комніна (кінець XI – початок XII століття).

На острів Кіпр ікону доставив старець Ісая, який отримав Божественне одкровення на виконання цієї місії. З моменту прибуття на острів ікона стала відома численними чудесами, що відбувалися навколо неї. Відтоді до обителі Богоматері Милостивої з усього світу стікаються люди з різними недугами і отримують зцілення за своєю вірою. У чудотворну силу святої ікони вірять не лише християни, але й іновірці, які часто звертаються до неї в бідах і хворобах.

До Тернополя прибуде копія чудотворної ікони Reviewed by on . Копія чудотворної ікони Божої Матері «Милостива», яка написана в монастирі на горі Кікос (о. Кіпр), прибуде до Тернополя. Її привезе блаженнійший митрополит Киї Копія чудотворної ікони Божої Матері «Милостива», яка написана в монастирі на горі Кікос (о. Кіпр), прибуде до Тернополя. Її привезе блаженнійший митрополит Киї Rating: 0

Додати коментар

scroll to top