fbpx  
Home » Новини » Дмитро Підручний отримав відзнаку «Гордість Тернопілля»

Дмитро Підручний отримав відзнаку «Гордість Тернопілля»

04.04.2019 11:09 Категорія: Новини

підручнийСпортсмена з Тернопільщини Дмитра Підручного удостоєно почесної відзнаки ТОДА «Гордість Тернопілля».

Нагороду йому вручили за вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури,спорту України, досягнення високих спортивних результатів на чемпіонаті світу з біатлону та піднесення міжнародного престижу України.

Нагадаємо, Дмитро Підручний здобув сенсаційну золоту медаль на чемпіонаті світу з біатлону у Швеції. Виходець з Тернопільщини став першим спортсменом-чоловіком в історії українського біатлону, що став чемпіоном світу. Додамо, що для Підручного – це також перша медаль на чемпіонатах світу в кар’єрі.

Зазначимо, що окрім нагороди, чемпіон отримав стипендію обласної державної адміністрації – 50 тисяч гривень та премію облдержадміністрації -100 тисяч гривень.
підручний (3)

Дмитро Підручний отримав відзнаку «Гордість Тернопілля» Reviewed by on . Спортсмена з Тернопільщини Дмитра Підручного удостоєно почесної відзнаки ТОДА «Гордість Тернопілля». Нагороду йому вручили за вагомий особистий внесок у розвито Спортсмена з Тернопільщини Дмитра Підручного удостоєно почесної відзнаки ТОДА «Гордість Тернопілля». Нагороду йому вручили за вагомий особистий внесок у розвито Rating: 0

Додати коментар

scroll to top