fbpx  
Home » Влада » Деякі громади на Тернопільщині можуть об’єднати між собою

Деякі громади на Тернопільщині можуть об’єднати між собою

10.04.2019 12:01 Категорія: Влада Новини

отг-Громади у Тернопільській області, які не справлятимуться із роботою у різних напрямках, можуть об’єднати із більш успішними ОТГ.

Про це сказав експерт Центрального офісу реформ при Мінрегіоні Юрій Ганущак під час конференції «Новий етап реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні».

Він зазначив, що від того, наскільки громада активна, ініціативна, що їй вдалося зробити за 4 роки, буде залежати її подальше функціонування після 2019 року, який є останнім для добровільного об’єднання.

«У нас вже є 4-річний досвід. І ми бачимо, що третина громад при добровільному об’єднанні є неспроможними у інфраструктурному, управлінському, ресурсному планах. У 2020 році будемо дивитися на результати і приймати остаточні рішення. Тим громадам, які не відповідають методології, але утворилися і показали успіх – залучення інвестицій, покращення інфраструктури – будемо іти назустріч, бо люди зацікавлені у своєму майбутньому. Хто не показав – той запізнився і буде приєднаний до інших. Тому все залежить від вашої активності», – наголосив Юрій Ганущак.

За його словами, будуть визначені критерії, за якими оцінюватиметься громада.

«Якщо громада не взяла на себе відповідальність, наприклад, за середню освіту, я не даю ніяких шансів, що вона збережеться надалі. Якщо дотаційність більше 50% – громада буде форматуватися. Апарат у сільській місцевості має тягнути з бюджету 20% максимум, адже створюється громада не для того, щоб утримувати апарат. І таких пунктів буде багато», – зазначив експерт.

Деякі громади на Тернопільщині можуть об’єднати між собою Reviewed by on . Громади у Тернопільській області, які не справлятимуться із роботою у різних напрямках, можуть об’єднати із більш успішними ОТГ. Про це сказав експерт Центральн Громади у Тернопільській області, які не справлятимуться із роботою у різних напрямках, можуть об’єднати із більш успішними ОТГ. Про це сказав експерт Центральн Rating: 0

Додати коментар

scroll to top