fbpx  
Home » Новини » Державна прикордонна служба запрошує жителів Тернопільщини на роботу

Державна прикордонна служба запрошує жителів Тернопільщини на роботу

30.04.2019 14:45 Категорія: Новини

прикордонна служба роботаЗ метою організації інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо залучення безробітних громадян на службу до Державної прикордонної служби України та Національної гвардії України, фахівці Тернопільського міськрайонного центру зайнятості провели семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. У заході взяли участь представники Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України – Андрій Лущик, та Західного відділення комплектування Національної Гвардії України – Лариса Ничипорук.

Андрій Лущик ознайомив присутніх з актуальними вакансіями, основними вимогами до кандидатів, специфікою та умовами проходження служби, оплатою праці. Пан Андрій проводив з відвідувачами активну бесіду, надавав вичерпні відповіді на їх запитання, а також залишив інформаційні матеріали. Кілька зацікавлених осіб після закінчення заходу індивідуально спілкувались із представником прикордонної служби.

Лариса Ничипорук зауважила: «На сьогодні є потреба в кадрах, умови проходження служби в Національній гвардії України, яка також є альтернативою строкової військової служби та надає можливість отримати вищу освіту за фахом.»

Пані Лариса ознайомила із перевагами проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України, гарантоване грошове забезпечення та його підвищення в ході просування по службі, речове забезпечення, соціальні гарантії військовослужбовцям, тощо.

Державна прикордонна служба запрошує жителів Тернопільщини на роботу Reviewed by on . З метою організації інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо залучення безробітних громадян на службу до Державної прикордонної служби України та Національної г З метою організації інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо залучення безробітних громадян на службу до Державної прикордонної служби України та Національної г Rating: 0

Додати коментар

scroll to top