fbpx  
Home » Влада » Де тернополянам дивитися дебати Порошенка і Зеленського?

Де тернополянам дивитися дебати Порошенка і Зеленського?

19.04.2019 11:15 Категорія: Влада Новини

дебатиСьогодні, 19 квітня, пройде, мабуть, найбільш очікувана подія цієї президентської гонки. Мова йде про дебати двох кандидатів на пост Глави держави – Володимира Зеленського та Петра Порошенка.

Дебатів незвично для українських виборів буде аж два.

Дебати на «Олімпійському» стадіоні

Дискусія кандидатів на пост президента запланована на 19 квітня о 19:00.

Стадіон буде обладнаний двома сценами. “Суспільне телебачення” не транслюватиме дискусію кандидатів. Вона буде доступна на Facebook-стрімах обох політиків, а також декількох ЗМІ: «Радіо Свободи», «РБК» тощо.

дебати2

Дебати на «Суспільному»

Офіційні дебати на “UA: Суспільне” відбудуться 19 квітня о 21:00.

Кожному з претендентів на пост глави держави буде надана можливість участі в дискусії в форматі “запитання-відповідь”. Під час дебатів кандидати зможуть вимовити “вступне слово”, задати один одному до 5 питань і завершити виступ короткою промовою.

Тривалість офіційних дебатів становить 60 хвилин. Їх можна буде подивитися на телеканалі “UA: Суспільне” та послухати на “UA: Українське радіо”. Інші телеканали також можуть транслювати дебати безкоштовно.

Як повідомили в НГТУ, якщо один з учасників або ж обидва не прийдуть в призначений час на ефір “Суспільного”, протягом години буде транслюватися нейтральне відео з рухомим рядком про те, що кандидати на пост президента, не з’явилися для участі в дебатах.

ПРАВИЛА ТЕЛЕДЕБАТІВ

Вони передбачають три ключові позиції:

- За 10 хвилин до ефіру має відбутися жеребкування. Воно потрібне, щоб визначити, хто з кандидатів виступає першим.

- Формат: вступне слово кожного кандидата — п’ять хвилин, дискусія — 36 хвилин безперервного ефірного часу, завершальний виступ кожного кандидата — не більше п’яти хвилин, репліки кандидатів — не більше 30 секунд.

- Формат дискусії: питання кандидату — не більше однієї хвилини, відповідь кандидата — не більше трьох хвилин, кожен кандидат може поставити максимум чотири-п’ять питань.

- Якщо один із кандидатів не прийде на теледебати, весь ефірний час дістанеться його опонентові.

Де тернополянам дивитися дебати Порошенка і Зеленського? Reviewed by on . Сьогодні, 19 квітня, пройде, мабуть, найбільш очікувана подія цієї президентської гонки. Мова йде про дебати двох кандидатів на пост Глави держави - Володимира Сьогодні, 19 квітня, пройде, мабуть, найбільш очікувана подія цієї президентської гонки. Мова йде про дебати двох кандидатів на пост Глави держави - Володимира Rating: 0

Додати коментар

scroll to top