fbpx  
Home » Новини » Через Гаївський міст тепер будуть курсувати виключно легкові автомобілі

Через Гаївський міст тепер будуть курсувати виключно легкові автомобілі

26.04.2019 16:12 Категорія: Новини

гаї містІз 1 травня через Гаївський міст будуть курсувати виключно легкові автомобілі.

При цьому рух буде доступний лише однією смугою – від об’їзної дороги в напрямку вул. Протасевича, а частина мосту у протилежному напрямку руху транспорту (від вул. Протасевича до об’їзної дороги) у терміновому порядку буде перекрита та демонтована, оскільки бетонні частини мосту падають на колію і перешкоджають руху поїздів.

Зазначимо, що з 2016 року Гаївський міст визнано аварійним і з того часу там обмежено рух транспортних засобів вагою понад 8 тонн. Проте такої вказівки не дотримувалося чимало водіїв. Тому, щоб заборонити курсування великовагового транспорту, при в’їзді та виїзді з мосту встановлять висотні конструкції для обмеження руху та додаткові камери відеоспостереження.

Через Гаївський міст тепер будуть курсувати виключно легкові автомобілі Reviewed by on . Із 1 травня через Гаївський міст будуть курсувати виключно легкові автомобілі. При цьому рух буде доступний лише однією смугою – від об’їзної дороги в напрямку Із 1 травня через Гаївський міст будуть курсувати виключно легкові автомобілі. При цьому рух буде доступний лише однією смугою – від об’їзної дороги в напрямку Rating: 0

Додати коментар

scroll to top