fbpx  
Home » Новини » Будівництво першої черги «Водної арени» – на завершальному етапі (фото)

Будівництво першої черги «Водної арени» – на завершальному етапі (фото)

18.04.2019 13:03 Категорія: Новини

водна арена (3)“Водна арена Тернопіль” – це не лише об’єкт, на завершення якого чекає вся область, а й вся Україна. Адже такого рівня спортивного комплексу в Україні досі не було. Загальна вартість будівництва – майже 70 млн. грн.

Будівництво першої черги об’єкту – на завершальному етапі. Сьогодні тут уже зведено трибуни, адміністративне приміщення, будують суддівську вишку, укріпили берегову лінію, прокладають дорогу вздовж каналу і трибун, повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

У відомстві зазначили, що перша черга проекту була реалізована до початку серпня.

Додамо, що у 2019-ому на даний об’єкт заплановано виділити майже 17-ть млн. грн. За ці кошти завершать будівництво трибуни, дороги, стартової і фінішної вишок, а також облаштують благоустрій частини території.

водна арена (2)

водна арена (5)

водна арена (4)

Будівництво першої черги «Водної арени» – на завершальному етапі (фото) Reviewed by on . "Водна арена Тернопіль" – це не лише об’єкт, на завершення якого чекає вся область, а й вся Україна. Адже такого рівня спортивного комплексу в Україні досі не б "Водна арена Тернопіль" – це не лише об’єкт, на завершення якого чекає вся область, а й вся Україна. Адже такого рівня спортивного комплексу в Україні досі не б Rating: 0

Додати коментар

scroll to top