fbpx  
Home » Новини » Боєць АТО з Тернопільщини на полігоні власноруч вишив портрети батькам (фотофакт)

Боєць АТО з Тернопільщини на полігоні власноруч вишив портрети батькам (фотофакт)

26.04.2019 17:01 Категорія: Новини

ато вишиіт портретинКоли берешся до нової справи з любов’ю, то все виходить навіть краще, ніж очікувалось. Це не зі слів знає колишній АТОвець з Тернопільщини Іван Білосевич, який до дня народження мами і тата вишив їм по портрету.

За голку і нитку вперше взявся у 2017-му році, коли вирішив зробити приємне матері до її дня народження. На роботу у бійця пішов рік — вишивав не щодня, а тоді, коли випадала нагода. Основну ж частину роботи, кременчанин виконав на навчаннях, на полігоні, інформує сайт Тернополяни.

Мама була в захваті від подарунку, тож Іван, натхненний вдалим результатом, прийняв рішення і батька порадувати в такий спосіб. Як і минулого разу, вишивав у вільний час майже рік. Використав на портрет близько шістдесяти відтінків кольорів.

За словами екс-АТОвця, він щасливий робити приємне своїм батькам. Адже навіть у найважчі часи завжди відчував від них підтримку та тепло.

ато вишиіт портрети

ато вишиіт портретио

Боєць АТО з Тернопільщини на полігоні власноруч вишив портрети батькам (фотофакт) Reviewed by on . Коли берешся до нової справи з любов’ю, то все виходить навіть краще, ніж очікувалось. Це не зі слів знає колишній АТОвець з Тернопільщини Іван Білосевич, який Коли берешся до нової справи з любов’ю, то все виходить навіть краще, ніж очікувалось. Це не зі слів знає колишній АТОвець з Тернопільщини Іван Білосевич, який Rating: 0

Додати коментар

scroll to top