fbpx  
Home » Новини » Бійцям з Теребовлянщини збирають Великодні гостинці

Бійцям з Теребовлянщини збирають Великодні гостинці

03.04.2019 16:09 Категорія: Новини

бiйцi_пасхаВолонтери з Теребовлянщини організували збирають гостинці, речі першої необхідності та обереги для земляків, які воюють на Сході.

Щороку перед Великодніми святами теребовлянці самі їдуть на Схід, щоб провідати бійців та передати їм допомогу. Кажуть, що речі першої необхідності у воїнів є, але забувати про них не можна.

- Ми щороку організовуємо збір. Навіть зараз, коли волонтерський рух пішов на спад, бо армія має непогане забезпечення, ми стараємось зробити прииємне нашим хлопцям. Хочемо підняти їм бойовий дух,бо навіть саме відвідування їх дуже важливе, – каже «20 хвилин» заступник керівника ГО «Теребовлянська вежа» Любомир Заверуха. – Ми не можемо забувати про тих, хто нас захищає.

Волонтери здійснюють доставку «з рук у руки» безпосередньо до місця дислокації земляків з Теребовлянщини, котрі відстоюють цілісність та незалежність України на сході.

Пан Заверуха каже, що воїнам передаватимуть солодощі, мед, горіхи, чай, каву та інші продукти. Збирають і дитячі малюнки, Великодні сувеніри та листи від учнів шкіл. Окрім того, бійцям готуватимуть домашні страви.

- Допомогти можна приготувавши вареники, інші домашні смаколики, буряк з хроном (мізерія, цвіклі) та страви, які не дуже швидко псуються, але це вже ближче до відправки, – каже волонтер. – Ми готуємо відправлення орієнтовно на 17-20 квітня.

Довідка: Ви теж можете долучитись до допомоги, перерахувавши кошти на розрахунковий рахунок волонтерської громадської організації «Теребовлянська Вежа» за реквізитами:

ПАТ КБ Приватбанк, р/р 26009055111588, МФО 338783, ЄДРПО 39372036, ГО «Теребовлянська Вежа».

За довідками звертатися за телефоном 0967534784

 

Бійцям з Теребовлянщини збирають Великодні гостинці Reviewed by on . Волонтери з Теребовлянщини організували збирають гостинці, речі першої необхідності та обереги для земляків, які воюють на Сході. Щороку перед Великодніми свята Волонтери з Теребовлянщини організували збирають гостинці, речі першої необхідності та обереги для земляків, які воюють на Сході. Щороку перед Великодніми свята Rating: 0

Додати коментар

scroll to top