fbpx  
Home » Новини » 1, 2 млн. жителів Тернопільщини отримали «Доступні ліки»

1, 2 млн. жителів Тернопільщини отримали «Доступні ліки»

05.04.2019 12:02 Категорія: Новини

лікиПрограмі «Доступні ліки» виповнилося 2 роки. За цей час було видано 35 млн. рецептів на препарати від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми, які люди отримали безкоштовно або з незначною доплатою.

На Тернопільщині впродовж 2017-2018 років безкоштовні ліки отримали 1,2 млн. населення.

З 1 квітня 2019 року “доступні ліки” відпускають за електронним рецептом. Фактично, відтепер не має значення, де проживає пацієнт. Отримати препарати можна буде в будь-якій аптеці України, яка бере участь у програмі.

Важливо, що електронний рецепт має виписати особистий лікар, з яким укладена декларація. Після цього на мобільний телефон пацієнта приходить смс з номером рецепта та кодом підтвердження для отримання ліків в аптеці.

1, 2 млн. жителів Тернопільщини отримали «Доступні ліки» Reviewed by on . Програмі «Доступні ліки» виповнилося 2 роки. За цей час було видано 35 млн. рецептів на препарати від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіаль Програмі «Доступні ліки» виповнилося 2 роки. За цей час було видано 35 млн. рецептів на препарати від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіаль Rating: 0

Додати коментар

scroll to top