fbpx  
Home » Новини » Жителька Тернопільської області відсвяткувала 95-літній ювілей (фото)

Жителька Тернопільської області відсвяткувала 95-літній ювілей (фото)

06.03.2019 16:55 Категорія: Новини

95_рокiв_(3)Поважний 95–річний ювілей зустріла жителька с. Соборного, що у Байковецькій громаді, Молочник Ганна Терентіївна.

Вже стало доброю традицією в Байковецькій сільській раді вітати ювілярів з днем народження. З визначною подією привітали іменинницю: перший заступник сільського голови – Дума Микола Андрійович, секретар Байковецької сільської ради – Турчманович Юлія Романівна, в. о. старости с.Соборне та с.Чернелів-Руський – Дручок Михайло Іванович, зазначили на сайті громади.

В адресу ювілярки лунали теплі слова з побажаннями здоров’я, бадьорості духу, шани від рідних та близьких радісних та щасливих років.

95_рокiв

95_рокiв_(2)

Жителька Тернопільської області відсвяткувала 95-літній ювілей (фото) Reviewed by on . Поважний 95–річний ювілей зустріла жителька с. Соборного, що у Байковецькій громаді, Молочник Ганна Терентіївна. Вже стало доброю традицією в Байковецькій сільс Поважний 95–річний ювілей зустріла жителька с. Соборного, що у Байковецькій громаді, Молочник Ганна Терентіївна. Вже стало доброю традицією в Байковецькій сільс Rating: 0

Додати коментар

scroll to top