fbpx  
Home » Новини » Жителі Тернопільщини зможуть забрати свої ID-картки у день виборів

Жителі Тернопільщини зможуть забрати свої ID-картки у день виборів

30.03.2019 13:13 Категорія: Новини

ID-карткаДержавна міграційна служба України сприяє тому, щоб громадяни України змогли реалізувати своє виборче право, тому в день проведення виборів, 31 березня, організовано чергування працівників територіальних органів та підрозділів ДМС на території усієї України – для видачі вже виготовлених паспортів, які доставлені до територіальних органів та підрозділів ДМС.

На даний час у підрозділах міграційної служби області зберігається 1590 не отриманих паспортів громадянина України у формі ID-картки. В Управлінні ДМС України в Тернопільській області закликають громадян забрати свої документи, щоб не втратити можливість проголосувати.

 

Окрім того, з метою своєчасного отримання паспортів громадянами України 30 та 31 березня на видачу готових ID-карток також працюватимуть ЦНАПи у Тернополі і Шумську та Центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс».
✔️ ЦНАП у м.Тернопіль – вул. Князя Острозького, 6,
✔️ ЦНАП у м.Шумськ – вул. Івана Франка,30
✔️ Центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс» у м. Тернопіль – , вул. Йосипа Сліпого, 7.
Отримайте свої документи і здійсніть волевиявлення!

Жителі Тернопільщини зможуть забрати свої ID-картки у день виборів Reviewed by on . Державна міграційна служба України сприяє тому, щоб громадяни України змогли реалізувати своє виборче право, тому в день проведення виборів, 31 березня, організ Державна міграційна служба України сприяє тому, щоб громадяни України змогли реалізувати своє виборче право, тому в день проведення виборів, 31 березня, організ Rating: 0

Додати коментар

scroll to top