fbpx  
Home » Новини » Жителі Тернопільщини отримали державні відзнаки

Жителі Тернопільщини отримали державні відзнаки

07.03.2019 11:04 Категорія: Новини

державні відзнаки (2)За багаторічну і сумлінну працю та вклад у розвиток своєї справи, почесні відзнаки отримали представники освітньої, культурної та аграрної галузей..

Зокрема, Указом Президента України за внесок у розвиток національної культури, мистецтва, вагомі здобутки та високу професійну майстерність присвоєно почесне звання «Заслужений діяч мистецтв України» Водяному Богдану Остаповичу, завідуючому кафедри ТНПУ ім. В. Гнатюка.

Також, яґк зазначили у прес-службі обласної ради, за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю нагороджено медаллю «За працю і звитягу» Іскерського Івана Станіславовича, директора підприємства науково-виробниче об’єднання «Енергоощадні технології».

А проректора з науково-педагогічної роботи Тернопільського національного економічного університету Монастирського Григорія Леонардовича нагородили почесною грамотою Кабінету міністрів України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти і науки, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

державні відзнаки

Жителі Тернопільщини отримали державні відзнаки Reviewed by on . За багаторічну і сумлінну працю та вклад у розвиток своєї справи, почесні відзнаки отримали представники освітньої, культурної та аграрної галузей.. Зокрема, Ук За багаторічну і сумлінну працю та вклад у розвиток своєї справи, почесні відзнаки отримали представники освітньої, культурної та аграрної галузей.. Зокрема, Ук Rating: 0

Додати коментар

scroll to top