fbpx  
Home » Новини » Житель Тернопільщини збудував унікальний будинок із пляшок (відео)

Житель Тернопільщини збудував унікальний будинок із пляшок (відео)

11.03.2019 16:56 Категорія: Новини

енергоощадний_будинок_iз_пляшок_(3)Без гострих кутів, жодної цегли та ніяких металевих конструкцій. Натомість – круглий дерев’яний каркас і 5 тисяч скляних пляшок у фундаменті.

Круглий будинок звели у селі Петриків на Тернопільщині. Господарі кажуть, що незвична форма будівлі допомагає заощаджувати тепло. Енергоефективне житло бачили кореспонденти “5 каналу”.

Господар будинку – Володимир Сеньків. Чоловік жартує про власний винахід: “Одні говорили, що вже церкву будують, інші – що цирк приїхав”.

Нині Володимир із родиною готується до переїзду в новий будинок. Ззовні будівля нагадує величезну кулю. Трикімнатне житло площею 55 квадратних метрів зводили трохи більше двох місяців.

“Робили ми це своїми силами. На майстрах економили. Я називаю цей будинок “зроби сам”, – розповідає винахідник.

Зводити будинок Володимиру допомагали рідні. За архітектора – двоюрідний брат. Він розробив проект. Усі розміри розрахували за допомогою спеціального калькулятора в Інтернеті.

енергоощадний_будинок_iз_пляшок_(4)

“Коли я хотів будувати цей купол, я взяв м’яч футбольний. Є шестикутні латки білі і п’ятикутні чорні. Я їх поділив на трикутники і так розраховував. Потім зайшов в Інтернет і побачив цю програму. Звірив свої розрахунки – у мене зійшлося”, – зазначає будівельник Сергій Петришин.

Будівництво коштувало 10 тис. доларів. Це дешевше, порівняно зі зведенням класичного будинку, запевняють господарі. Крім того, помешкання енергоефективне.

Власники планують заощаджувати, зокрема, на опаленні. В оселі облаштували так звану двоковпакову піч. Вона краще віддає тепло та потребує менше дров.

Щоб закласти фундамент будинку, господар використав скляні пляшки.

енергоощадний_будинок_iз_пляшок_(5)

“Тут ми використали приблизно 5 тисяч пляшок, а на сходах – шини. Це замість утилізації”, – розповідає господар диво-будинку.

Переїхати в нову оселю Володимир із дружиною планують навесні. До хати вже підведені всі необхідні комунікації, залишилося закінчити внутрішнє облаштування.

 

Житель Тернопільщини збудував унікальний будинок із пляшок (відео) Reviewed by on . Без гострих кутів, жодної цегли та ніяких металевих конструкцій. Натомість – круглий дерев’яний каркас і 5 тисяч скляних пляшок у фундаменті. Круглий будинок зв Без гострих кутів, жодної цегли та ніяких металевих конструкцій. Натомість – круглий дерев’яний каркас і 5 тисяч скляних пляшок у фундаменті. Круглий будинок зв Rating: 0

Додати коментар

scroll to top