fbpx  
Home » Новини » За селфі у виборчій кабінці тернополяни можуть сісти до в’язниці

За селфі у виборчій кабінці тернополяни можуть сісти до в’язниці

25.03.2019 15:18 Категорія: Новини

вибориУ Міністерстві внутрішніх справ попереджають, що за селфі у виборчій кабінці загрожує тюремне ув’язнення.

Про це на брифінгу повідомив радник глави МВС Іван Варченко. Він звернувся і до виборців із застереженням не розголошувати таємницю свого волевиявлення.

«Ми нагадуємо виборцю: ви не повинні нікому звітувати про своє волевиявлення. Більше того, це звітування може нести ознаки кримінального злочину, оскільки виборець може нести покарання за розголошення результатів свого волевиявлення. Ви не маєте права фотографувати свій бюлетень, не маєте права демонструвати його на виборчій дільниці, тому що це порушення таємниці волевиявлення. Тобто жодних селфі у кабінках, жодних звітів», – наголосив Варченко.

Він нагадав, що у статті 7 закону про вибори президента України йдеться про те, що голосування є таємним і контроль над волевиявленням виборців забороняється.

«Фотографування та фіксація у будь-який спосіб результатів волевиявлення є порушенням таємниці голосування. Стаття 159 Кримінального кодексу передбачає, що виборець, який собі це дозволить, може понести покарання до 3 років обмеження волі», – додав представник МВС.

Разом з тим він уточнив, що брати участь у екзит-полах не є порушенням таємниці голосування з боку виборців.

За селфі у виборчій кабінці тернополяни можуть сісти до в’язниці Reviewed by on . У Міністерстві внутрішніх справ попереджають, що за селфі у виборчій кабінці загрожує тюремне ув’язнення. Про це на брифінгу повідомив радник глави МВС Іван Вар У Міністерстві внутрішніх справ попереджають, що за селфі у виборчій кабінці загрожує тюремне ув’язнення. Про це на брифінгу повідомив радник глави МВС Іван Вар Rating: 0

Додати коментар

scroll to top