fbpx  
Home » Новини » Як тернопільським батькам оформити «муніципальну няню» і скільки коштує послуга?

Як тернопільським батькам оформити «муніципальну няню» і скільки коштує послуга?

20.03.2019 15:21 Категорія: Новини

няняТернопільські батьки вже можуть можуть звертатись за отриманням послуги “Муніципальна няня”. Про це розповів директор департаменту соціального захисту Тернопільської ОДА Вадим Боярський.

- Відповідно до угод няня може надавати послуги одразу кільком сім’ям. А основна мета ініціативи – вивести з тіні роботу нянь та забезпечити їм пенсійне забезпечення та пільги.

“Муніципальною нянею” може стати будь-яка фізична особа підприємець чи юридична особа яка надає послугу з догляду за дитиною.Згідно із укладеним договором, муніципальна няня отримуватиме 1 626 гривень.

Мунiципал_на_няня

- Ми розуміємо, що послуги няні вартують дорожче від суми урядової програми, але разом з тим ми розуміємо, що практично 100% нянь, що надають послуги догляду за дітьми не оформленні як працівники, – говорить 20 хвилин Вадим Боярський.

- Основною ціллю цієї програми є оформити офіційно відносини роботодавця та робітника. Також це дасть змогу заплатити повністю податки та оформитись няні як підприємцю. Щоправда, няні доведеться заплатити близько 1 300 грн. податку.

Мунiципал_на_няня_(2)

Що та куди потрібно подати для призначення допомоги?

Звертатися слід до управління соціального захисту населення за місцем проживання ( або у ЦНАП вулиця Князя Острозького, 6, Тернопіль, Тернопільська облась).

Необхідно надати:

- заяву про надання компенсації послуги «муніципальна няня»;

- копію договору між отримувачем послуги та «муніципальною нянею»;

- документи що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги з догляду за дитиною (може бути: чек, розрахункова квитанція, виписка з банківського рахунку);

- копія свідоцтва про народження дитини; копія паспорта отримувача компенсації послуги «муніципальна няня»;

- документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податку заявника; рішення про встановлення опіки (у разі наявності) ;

- заяву із зазначенням рахунка відкритого у банківській установі на ім’я заявника.
Мунiципал_на_няня_(3)Мунiципал_на_няня_(4)

 

Як тернопільським батькам оформити «муніципальну няню» і скільки коштує послуга? Reviewed by on . Тернопільські батьки вже можуть можуть звертатись за отриманням послуги "Муніципальна няня". Про це розповів директор департаменту соціального захисту Тернопіль Тернопільські батьки вже можуть можуть звертатись за отриманням послуги "Муніципальна няня". Про це розповів директор департаменту соціального захисту Тернопіль Rating: 0

Додати коментар

scroll to top