fbpx  
Home » Економіка » Вже завтра жителі Тернопільщини зможуть отримати свою монетизовану субсидію

Вже завтра жителі Тернопільщини зможуть отримати свою монетизовану субсидію

11.03.2019 11:22 Категорія: Економіка Новини

субсидіяІнформація для одержувачів субсидій, які не є пенсіонерами

Усі одержувачі житлових субсидій, які НЕ є пенсіонерами та користуються допомогою з 2018 року, з 12 березня зможуть забрати свою монетизовану субсидію у будь-якому відділені Ощадбанку.

Потрібен лише паспорт та ідентифікаціний код. Немає жодної прив’язки до місця реєстрації громадянина, якому призначено державну допомогу для оплати комунальних платежів.

У березні субсидія прийде грошовим переказом “Швидка копійка”, у квітні вже на картку, яку банк одразу видасть під час березневого візиту в Ощадбанк.

Для зручності субсидіантам, які не є пенсіонерами, запропоновано перед відвідуванням банку ПРОЙТИ РЕЄСТРАЦІЮ на офіційному сайті https://www.oschadbank.ua/ua/sb або в Контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0 800 210 800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України). Це дасть субсидіанту змогу самостійно обрати найближче відділення, зручний час та дату для отримання субсидії без черг.

Посилання для реєстрації

https://appointment.oschadbank.ua/subsydia/

Вже завтра жителі Тернопільщини зможуть отримати свою монетизовану субсидію Reviewed by on . Інформація для одержувачів субсидій, які не є пенсіонерами Усі одержувачі житлових субсидій, які НЕ є пенсіонерами та користуються допомогою з 2018 року, з 12 б Інформація для одержувачів субсидій, які не є пенсіонерами Усі одержувачі житлових субсидій, які НЕ є пенсіонерами та користуються допомогою з 2018 року, з 12 б Rating: 0

Додати коментар

scroll to top