fbpx  
Home » Новини » Вже 17 років лелека, долаючи 13 тис. кілометрів, прилітає до своєї поpaненої подруги на Тернопільщину (фото)

Вже 17 років лелека, долаючи 13 тис. кілометрів, прилітає до своєї поpaненої подруги на Тернопільщину (фото)

15.03.2019 16:56 Категорія: Новини

лелека_(2)Лелека 17 років поспіль долає 13 тисяч кілометрів, щоб провідати свою поpaнену подругу. Кожного року, у серпні лелека на ім’я Клепатан змушений залишати свою подругу Малену, щоб мігрувати в Південну Африку.

На жаль, Малена не може полетіти разом із ним – 22 роки тому її поpaнив мисливець, і з того часу вона залишається одна і терпляче чекає свого судженого. Протягом 17 років вірний Клепатан, долаючи відстань 13 тисяч кілометрів, повертається до своєї коханої в березні, інформує coma.in.ua.

Поки лелека в Африці, за Маленою доглядає колишній шкільний прибиральник. Лелеки побудували своє любовне гніздечко прямо на даху його будинку, який знаходиться в маленькому селі Бродські-Варош, що у Хорватії. Саме завдяки йому стало відомо про цю історію справжнього кохання.

Щороку у пари наpoджуються пташенята, яких Клепатан допомагає виховувати.

лелека

лелека_(3)

лелека_(4)

лелека_(5)

Вже 17 років лелека, долаючи 13 тис. кілометрів, прилітає до своєї поpaненої подруги на Тернопільщину (фото) Reviewed by on . Лелека 17 років поспіль долає 13 тисяч кілометрів, щоб провідати свою поpaнену подругу. Кожного року, у серпні лелека на ім’я Клепатан змушений залишати свою по Лелека 17 років поспіль долає 13 тисяч кілометрів, щоб провідати свою поpaнену подругу. Кожного року, у серпні лелека на ім’я Клепатан змушений залишати свою по Rating: 0

Додати коментар

scroll to top