fbpx  
Home » Новини » У Зборівській ОТГ планують створити агротуристичний кластер

У Зборівській ОТГ планують створити агротуристичний кластер

12.03.2019 15:18 Категорія: Новини

туризмУ Зборові відбулась запланована зустріч з представником компанії «ESRI Ukraine» Андрієм Стефановичем, на якій розглядалась ідея створення агротуристичного кластера на території Зборівської ОТГ.

Нагадаємо, більше року активісти ГО «Зборів UP» готували проект активізації малого й середнього бізнесу, націленого на розвиток туризму та сільського господарства нашої громади.

Ініціативу підтримав міський голова Руслан Максимів, заручившись підтримкою керівника відділу туризму Тернопільської ОДА Ростислава Яцківа та керівника соціально-інвестиційного відділу компанії «Мрія» Василя Мартюка. Спільно із підприємцями, які в ході розмови активно долучились до спілкування, було розроблено дорожню карту вирішення основних завдань – першочергово сформувати ідею агротуристичного кластера та розпочати її реалізацію.

Відповідальним за реалізацію завдань в рамках проекту у Зборівській ОТГ виступає молодий спеціаліст та економіст Богдан Довгаль, у якого можна дізнатись деталі для участі. Розгляд заявок на вступ до кластеру триває до 18 лютого. Після чого планується, що київська проектна група на чолі з Андрієм Стефановичем розробить остаточний варіант проекту, який на початку березня подаватиметься на конкурсний відбір Державного фонду регіонального розвитку. Мінімальна кошторисна вартість проектів становитиме 5 млн. грн. для будівництва та 1 млн. грн. для інших проектів.

У Зборівській ОТГ планують створити агротуристичний кластер Reviewed by on . У Зборові відбулась запланована зустріч з представником компанії «ESRI Ukraine» Андрієм Стефановичем, на якій розглядалась ідея створення агротуристичного класт У Зборові відбулась запланована зустріч з представником компанії «ESRI Ukraine» Андрієм Стефановичем, на якій розглядалась ідея створення агротуристичного класт Rating: 0

Додати коментар

scroll to top