fbpx  
Home » Новини » У Тернополі зібралася молодь із об’єднаних громад 12 областей України (фото)

У Тернополі зібралася молодь із об’єднаних громад 12 областей України (фото)

26.03.2019 11:51 Категорія: Новини

молод_Розпочалось навчання у першій освітній сесії проекту «Школа молодіжних лідерів громад», що організовує громадська організація “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” спільно з Міністерством молоді та спорту України за підтримки Програми ULEAD withEurope.

Тут зібралось 20 громадських активісти та працівників органів місцевого самоврядування об’єднаних громад, які відповідальні за роботу з молоддю. Загалом учасники представляють 12 областей України – Хмельницьку, Черкаську, Донецьку, Одеську, Волинську, Полтавську, Тернопільську, Івано-Франківську, Запорізьку, Рівненську, Миколаївську та Кіровоградську, інформує Громадський простір.

Учасники попереднього проекту «Публічне адміністрування в сфері молодіжної політики» виступили менторами та поділились своїм досвідом, адже вони вже пройшли цей шлях. «Моя порада учасникам проекту, це пишіть вашу стратегію не для “галочки”, а для реальної роботи. Для мене попередній проект став стимулом та натхненням для роботи з молоддю у своїй громаді», – розповідає Олена Крук.

Також до навчання у проекті залучені найкращі тренери та викладачі, що були відібрані на конкурсній основі. Одним із таких є Ірина Орел яка детально розкрила теми «Імідж керівника та кроки до його формування», «Як провести тренінг ? Теоретичні та практичні аспекти» та «Правила етикету у сучасному світі. Діловий етикет».

«Учасники проекту є молодь, дуже активна та ініціативна. Мені подобається такий підхід, до програми з ними тоді легко працювати», – зазначає пані Ірина.

Загалом у проекті заплановано ще дві навчальні сесії, кожна з яких триватиме 5 днів, а учасники навчатимуться організовувати та реалізовувати молодіжну політику у своїх громадах. Для закріплення теоретичних знань молодіжні лідери проведуть тренінги та реалізують проекти з молоддю у своїх громадах. Як результат їхньої роботи ми отримаємо оновлений Довідник для роботи з молоддю в громадах.

Автор: Ірина Масло

молод__з_12_областей_Украiни_(2)

молод__з_12_областей_Украiни_(3)

молод__з_12_областей_Украiни

У Тернополі зібралася молодь із об’єднаних громад 12 областей України (фото) Reviewed by on . Розпочалось навчання у першій освітній сесії проекту «Школа молодіжних лідерів громад», що організовує громадська організація "Освітньо-аналітичний центр розвит Розпочалось навчання у першій освітній сесії проекту «Школа молодіжних лідерів громад», що організовує громадська організація "Освітньо-аналітичний центр розвит Rating: 0

Додати коментар

scroll to top