fbpx  
Home » Новини » У Тернополі жінок навчали правильно сприймати світ

У Тернополі жінок навчали правильно сприймати світ

03.03.2019 13:03 Категорія: Новини

гармонiяУ Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулося засідання жіночого клубу “Гармонія” на тему: ” Куди я йду і що я хочу?” за участю психолога Катерини Подтабачної.

Учасниці клубу дізналися про принципи як людина реалізує себе, у тому числі в професійній сфері, використовує свій внутрішній потенціал, ставить ближні та далекі цілі.

Виконуючи вправу «Долоньки», жінки на аркуші паперу відмальовували долоню, писали емоції, які їх найбільше характеризують, і навколо малювали зображення, через які вини ці емоції виражають. Відтак, вчилися розуміти свій ресурс, аби рухатися у житті.

Також були вправи на сприйняття світу, зокрема через емоції, комунікації, контактно, реалістично; сприйняття себе у цьому світі.

У Тернополі жінок навчали правильно сприймати світ Reviewed by on . У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулося засідання жіночого клубу "Гармонія" на тему: " Куди я йду і що я хочу?" за участю психолога Катерин У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулося засідання жіночого клубу "Гармонія" на тему: " Куди я йду і що я хочу?" за участю психолога Катерин Rating: 0

Додати коментар

scroll to top