fbpx  
Home » Новини » У Тернополі за підтримки держави сім’ї отримали нові квартири (фото)

У Тернополі за підтримки держави сім’ї отримали нові квартири (фото)

26.03.2019 10:49 Категорія: Новини


житлоУ Тернополі п’ять сімей отримали допомогу від держави на придбання квартир. У цьому їм допомогла програма «Доступне житло», в рамках тернополянам компенсували до 50% від вартості житла .

Днями відбулося урочисте вручення сертифікатів на проживання у нових квартирах . Їх отримали дві сім’ї вимушених переселенців зі Сходу, дві родини учасників АТО та педагогічний працівник.

Додамо, що у державному бюджеті на 2019 рік передбачено майже 100 мільйонів гривень на підтримку осіб та родин, які потребують забезпечення житлом та науково-педагогічних працівників

Окрім того, як зазначили у прес-службі ОДА, під час внесення змін до обласного бюджету передбачили ще плюс 2 мільйони гривень на співфінансування програми «Доступне житло» у Тернопільській області.

У свою чергу голова Фонду сприяння молодіжного житлового будівництва Сергій Комнатний відзначив, що найважливіше зараз – це зробити все, щоб люди вірили в такі програми.

«Зараз стати в чергу простіше ніж раніше. Є можливість подати електронну заяву онлайн. Таким же чином можна відслідковувати своє місце в рейтингу. Тобто немає підстав думати про корумповану складову. Всі програми абсолютно прозорі», – звернув увагу Сергій Комнатний.

нові квартири

нові квартири (2)

У Тернополі за підтримки держави сім’ї отримали нові квартири (фото) Reviewed by on . У Тернополі п’ять сімей отримали допомогу від держави на придбання квартир. У цьому їм допомогла програма «Доступне житло», в рамках тернополянам компенсували д У Тернополі п’ять сімей отримали допомогу від держави на придбання квартир. У цьому їм допомогла програма «Доступне житло», в рамках тернополянам компенсували д Rating: 0

Додати коментар

scroll to top