fbpx  
Home » Новини » У Тернополі відкрили школу першої медичної допомоги

У Тернополі відкрили школу першої медичної допомоги

22.03.2019 16:16 Категорія: Новини

школа_першоi_допомоги_(4)У Тернополі відкрили школу першої медичної допомоги.Працює вона на вулиці Гоголя, 2

Тут волонтери навчатимуть найпростіших медичних заходів для порятунку життя, адже вміння правильно надати першу медичну допомогу є необхідним для кожного.  70% занять проходитимуть тут у вигляді практичних вправ.. Навчання проходитиме по 6-годинній або 12-годинній програмі, до 8 осіб в групі. За його результатами учні отримуватимуть сертифікат міжнародного зразка з терміном дії 3 роки.

До речі, це – перша подібна школа на теренах Тернопільської області. Запрацювала вона за сприяння Товариства Червоного Хреста України.

Пройти навчання-тренінг уже тепер можуть усі охочі. Запис здійснюють в обласній організації Червоного Хреста за адресою: вулиця Гоголя, буд. 2. або за номером телефону (096) 598 39 43 або (066) 338 78 95 (тренінг координатор Олексій Шейка).

школа_першоi_допомоги_(2)

школа_першоi_допомоги_(3)

школа_першоi_допомоги

У Тернополі відкрили школу першої медичної допомоги Reviewed by on . У Тернополі відкрили школу першої медичної допомоги.Працює вона на вулиці Гоголя, 2 Тут волонтери навчатимуть найпростіших медичних заходів для порятунку життя, У Тернополі відкрили школу першої медичної допомоги.Працює вона на вулиці Гоголя, 2 Тут волонтери навчатимуть найпростіших медичних заходів для порятунку життя, Rating: 0

Додати коментар

scroll to top