fbpx  
Home » Новини » У Тернополі роботодавців попередили про штрафи

У Тернополі роботодавців попередили про штрафи

08.03.2019 16:02 Категорія: Новини

про_легалiзацiю_зайнятостiУ Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулось чергове засідання Клубу Бізнес-подій для роботодавців за участю начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів управління Держпраці у Тернопільській області Ігоря Хаварівського.

Тема зустрічі: “Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам!” зацікавила 15 представників малого та середнього бізнесу Тернополя та Тернопільського району. Вони дізналися про штрафні санкції та їх розміри при виявленні працівників з неоформленими трудовими договорами; із змінами у деяких законодавчих актах України.

Представник Держпраці зауважив: «Відповідно до норм трудового законодавства працівник не може бути допущений до роботи без укладання трудового договору та повідомлення органу фіскальної служби.

Так, за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформлення працівника на неповний робочий час в разі фактичного виконання роботи повний робочий час, встановлений на підприємстві, виплата заробітної плати (винагороди) без нарахування і сплати єдиного соціального внеску та податків – 111 690 грн за кожного неналежно оформленого працівника.

Порушення термінів виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, більш ніж за один місяць або виплата їх не в повному обсязі – 11 169 грн.

Недопуск до проведення перевірки з питань виявлення таких порушень, як: фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту); оформлення працівника на неповний робочий час в разі фактичного виконання роботи повний робочий час, встановлений на підприємстві; виплата заробітної плати (винагороди) без нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків – 372 300 грн».

У Тернополі роботодавців попередили про штрафи Reviewed by on . У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулось чергове засідання Клубу Бізнес-подій для роботодавців за участю начальника відділу з питань додержа У Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулось чергове засідання Клубу Бізнес-подій для роботодавців за участю начальника відділу з питань додержа Rating: 0

Додати коментар

scroll to top