fbpx  
Home » Новини » У Тернополі допомагають переселенцям

У Тернополі допомагають переселенцям

30.03.2019 10:06 Категорія: Новини

Тернопiл__допомога_переселенцямДиректор Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Анатолій Куриляк зустрівся із радницею з питань внутрішньо переміщених осіб в Тернопільській області Яною Шкуратовою та заступником директора Тернопільської обласної бібліотеки для дітей Надією Чайківською з питань надання соціальних послуг особам, які переселилися з тимчасово окупованих територій.

Пані Надія поінформувала про те, що в приміщенні бібліотеки періодично проводяться інформаційно-просвітницькі заходи для згаданої категорії осіб, розповіла про грантовий проект «Файне єднає», в рамках якого переселенці брали участь у загальноміських дійствах різноманітного спрямування.

Анатолій Куриляк наголосив на важливості адаптації внутрішньо переміщених осіб на ринку праці, ознайомив із можливістю компенсації роботодавцям, які працевлаштовують безробітних з числа переселенців, витрат на оплату праці та порядком видачі ваучерів на навчання.

Разом із Яною Шкуратовою учасники робочої зустрічі обговорили можливості проведення спільних інформаційних заходів, у т.ч. профорієнтаційного спрямування.
Заступник директора ТМРЦЗ Галина Приступа ознайомила присутніх із інформаційним наповненням стенду для внутрішньо переміщених осіб, який знаходиться в центрі зайнятості. Учасники зустрічі залишили свої інформаційні листівки.

До відома: для отримання додаткової інформації щодо видачі ваучерів на навчання – звертатись у каб. №201, а для отримання інформації щодо надання компенсації витрат роботодавцю на оплату праці внутрішньо переміщених осіб – у каб. №309 за адресою: м. Тернопіль, вул. Текстильна,1б, Будинок праці, або за тел. (0352) 52-67-70, (0352) 52-71-35.

У Тернополі допомагають переселенцям Reviewed by on . Директор Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Анатолій Куриляк зустрівся із радницею з питань внутрішньо переміщених осіб в Тернопільській області Я Директор Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Анатолій Куриляк зустрівся із радницею з питань внутрішньо переміщених осіб в Тернопільській області Я Rating: 0

Додати коментар

scroll to top