fbpx  
Home » Влада » У Тернополі чиновники міської ради отримують захмарні зарплати

У Тернополі чиновники міської ради отримують захмарні зарплати

22.03.2019 09:25 Категорія: Влада Новини

гроші2Заробітна плата заступників міського голови Тернополя в рази більша, ніж у ряду мерів обласних центрів.

Про це повідомляє tn.oblast.online з посиланням на «ДемАльянс Тернопіль».

Зокрема, протягом минулого року секретар міської ради Віктор Шумада на своїй посаді заробив 529 тисяч гривень.

В свою чергу заступники мера отримали не менш платню. Так заступник міського голови-керуючий справами Іван Хімейчук за 2018 рік отримав 554 тисяч гривень, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Леонід Бицюра 533 тисяч гривень, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Дідич 546 тисяч гривень, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вікторія Остапчук 510 тисяч гривень та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Владислав Стемковський 522 тисяч гривень.

Активісти відмітили, що заступники мера отримують за свою працю, як голови наступних міст: Хмельницького, Києва, Одеси, Івано-Франківська, Чернігова, Вінниці, Сум, Херсону, Кропивницького, Миколаєва, Житомира.

«Це ж які успіхи в управлінні містом має демонструвати мер і його команда, щоб так оцінювати свою працю?», – йдеться в повідомленні.

зп чиновників міської ради

 

У Тернополі чиновники міської ради отримують захмарні зарплати Reviewed by on . Заробітна плата заступників міського голови Тернополя в рази більша, ніж у ряду мерів обласних центрів. Про це повідомляє tn.oblast.online з посиланням на «ДемА Заробітна плата заступників міського голови Тернополя в рази більша, ніж у ряду мерів обласних центрів. Про це повідомляє tn.oblast.online з посиланням на «ДемА Rating: 0

Додати коментар

scroll to top