fbpx  
Home » Економіка » У Тернопільській області вже нарахували 12 мільйонерів

У Тернопільській області вже нарахували 12 мільйонерів

27.03.2019 12:04 Категорія: Економіка Новини

гроші12 жителів Тернопільської області осіб заявили про отримання мільйонних статків на загальну суму 40 млн. гривень. Про це повідомив заступник начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Петро Якимчук.

Основними джерелами доходів мільйонерів є продаж чи здача в оренду нерухомого та рухомого майна, спадщини чи дарування тощо. Мільйонери мають додатково сплатити 300 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 100 тис. грн. військового збору.

Загалом свій конституційний обов’язок щодо декларування доходів з початку 2019 року вже виконали 2987 громадян Тернопільської області. Порівняно з минулим роком, кількість декларантів зросла на 746.

«Найбільші суми податку на доходи фізичних осіб, а це 1,9 млн. грн. та 900 тис. грн.  визначили громадянами, які отримували минулоріч подарунки та спадщину та здійснювали  продаж нерухомого чи рухомого майна», – деталізував посадовець.

У Тернопільській області вже нарахували 12 мільйонерів Reviewed by on . 12 жителів Тернопільської області осіб заявили про отримання мільйонних статків на загальну суму 40 млн. гривень. Про це повідомив заступник начальника Головног 12 жителів Тернопільської області осіб заявили про отримання мільйонних статків на загальну суму 40 млн. гривень. Про це повідомив заступник начальника Головног Rating: 0

Додати коментар

scroll to top