fbpx  
Home » Новини » У Тернопільській області створили рекордну кількість сільськогосподарських кооперативів

У Тернопільській області створили рекордну кількість сільськогосподарських кооперативів

22.03.2019 12:02 Категорія: Новини

кооперативУ Тернопільській області активно відновлюється кооперативний рух.

Так, за останні три роки у регіоні створили 81 сільськогосподарський обслуговуючий кооператив. При цьому, варто відзначити, що 38 з них запрацювали у 2018 році, що є абсолютним рекордом.

Такому розквіту СОКів сприяє підтримка фермерських господарств від держави. У 2019 році також передбачена підтримка в державному бюджеті на АПК.

Додамо, що агропромисловий комплекс є локомотивом розвитку економіки Тернопільщини. 70% валового внутрішнього продукту Тернопільської області складає АПК.

Окрім того, торік майже на 8 млрд. грн. інвестицій у сфері АПК було реалізовано проектів і це в першу чергу розширення, створення нових потужностей, нових садів, тваринницьких комплексів.

У Тернопільській області створили рекордну кількість сільськогосподарських кооперативів Reviewed by on . У Тернопільській області активно відновлюється кооперативний рух. Так, за останні три роки у регіоні створили 81 сільськогосподарський обслуговуючий кооператив. У Тернопільській області активно відновлюється кооперативний рух. Так, за останні три роки у регіоні створили 81 сільськогосподарський обслуговуючий кооператив. Rating: 0

Додати коментар

scroll to top