fbpx  
Home » Новини » У Теребовлі за 2 млн. гривень відновили спортивну школу (фото)

У Теребовлі за 2 млн. гривень відновили спортивну школу (фото)

23.03.2019 13:05 Категорія: Новини

теребовля_спортшкола_(2)Будівля спортшколи у Теребовлі була збудована 1905 року для потреб спортивно-гімнастичного товариства «Сокіл». В період Першої світової війни це була православна церква, а пізніше – місце для народних зібрань. Саму ж спортивну школу було засновано у 1996 році.

У 2015-му році міською радою розпочато роботу над проектом ремонту цієї будівлі, яка знаходиться у центрі Теребовлі та є архітектурною пам’яткою нашого міста. Проект капітального ремонту ДЮСШ втілювався у дві черги: з підсиленням балки перекриття, опорядженням частини приміщень, опорядженням фасадів. Весною 2019-го – ремонт врешті завершено, зазначили у прес-службі міської ради.

Вартість капітального ремонту будівлі дитячо–юницької спортивної школи у Теребовлі – 2 млн. 13 тис. 120 грн. (з них: 769 тис. 520 грн. – місцевий бюджет, 1 млн. 243 тис. 600 грн. – субвенція з державного бюджету на розвиток інфраструктури).

Сьогодні тут проводяться заняття з таеквон-до (тхеквондо), фітнесу, бальних танців. Також спортивна школа використовується як приміщення для розташування дільничної комісії на час виборів.

теребовля_спортшкола_(3)

було…

теребовля_спортшкола

стало

теребовля_спортшкола_(6)

теребовля_спортшкола_(4)

теребовля_спортшкола_(5)

У Теребовлі за 2 млн. гривень відновили спортивну школу (фото) Reviewed by on . Будівля спортшколи у Теребовлі була збудована 1905 року для потреб спортивно-гімнастичного товариства «Сокіл». В період Першої світової війни це була православн Будівля спортшколи у Теребовлі була збудована 1905 року для потреб спортивно-гімнастичного товариства «Сокіл». В період Першої світової війни це була православн Rating: 0

Додати коментар

scroll to top