fbpx  
Home » Новини » У Теребовлі колишня безробітна започаткувала власний бізнес (фото)

У Теребовлі колишня безробітна започаткувала власний бізнес (фото)

21.03.2019 14:17 Категорія: Новини

теребовля_власний_бiзнес_(2)«Для того, щоб розпочати власний бізнес, потрібно всього дві речі – ідея та бажання», – впевнено говорить теребовлянка Олена Солонинка. Адже якщо не буде бажання, то не буде хорошої ідеї, а разом з цим не буде ефективного та вдалого бізнесу. Так колишні безробітні створюють робочі місця. І не лише для себе, а й інших. Ось так втілюється у життя гасло: «Учора – безробітний, сьогодні – підприємець».

Здавалося б, ще зовсім недавно Олена Солонинка, швачка за професією, потребувала допомоги служби зайнятості у пошуку роботи, а сьогодні вона переступає поріг Теребовлянської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості вже як роботодавець. Ще під час перебування на обліку фахівці служби зайнятості запропонували їй відкрити власну справу. Успішно захистивши бізнес-план й отримавши одноразову виплату допомоги з безробіття для організації підприємницької діяльності, Олена відкрила кафе-бар «Нічне місто».

Нині ділова жінка працевлаштувала безробітну краянку на новостворене робоче місце офіціанта і надалі співпрацює зі службою зайнятості. І хоча від початку бізнесової діяльності О.Солонинки минуло небагато часу, її вдалий старт ще раз доводить: правильно обраний для трудової діяльності шлях розкриває перед людиною широкі можливості для втілення задумів.

Успіху в житті сприяє формула: ідея + віра в неї + робота на результат. Важливо робити те, що ти любиш, вважаєш справою всього життя, і тоді життя буде сповнене успіху!

теребовля_власний_бiзнес

У Теребовлі колишня безробітна започаткувала власний бізнес (фото) Reviewed by on . «Для того, щоб розпочати власний бізнес, потрібно всього дві речі – ідея та бажання», – впевнено говорить теребовлянка Олена Солонинка. Адже якщо не буде бажанн «Для того, щоб розпочати власний бізнес, потрібно всього дві речі – ідея та бажання», – впевнено говорить теребовлянка Олена Солонинка. Адже якщо не буде бажанн Rating: 0

Додати коментар

scroll to top