fbpx  
Home » Новини » У школі та садочках Лановецької ОТГ – оновлення (фото)

У школі та садочках Лановецької ОТГ – оновлення (фото)

24.03.2019 13:44 Категорія: Новини

садочки_ланiвцi_отгОновлення матеріальної бази освітніх закладів – важливий чинник якості комфорту для учнів та вихованців.

Так, у навчальних закладах Лановецької ОТГ триває заміна ламп розжарювання на енергоефективні. Зокрема, днями заміна відбулася у Якимівській філії Лановецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Міська рада закупила ламп на суму 14310 грн.

Також замінено лампи у Юськовецькому КЗДО “Сонечко”. Такі заходи спрямовані і на енергоощадність, і на екологічність.

Окрім того, матеріальна база дитячого садочку поповнилася праскою та новим посудом. Оновлень здійснено на суму 2550 грн. У Михайлівському КЗДО “Пролісок” замінено двері та закуплено нову постільну білизну для спальні на суму 10314 грн.

«Комфорт дітей та їх задоволення від перебування в освітніх закладах завжди буде в пріоритеті, тому зміни триватимуть і надалі», – зазначають у міській раді.

садочки_ланiвцi_отг_(3)

садочки_ланiвцi_отг_(2)

У школі та садочках Лановецької ОТГ – оновлення (фото) Reviewed by on . Оновлення матеріальної бази освітніх закладів - важливий чинник якості комфорту для учнів та вихованців. Так, у навчальних закладах Лановецької ОТГ триває замін Оновлення матеріальної бази освітніх закладів - важливий чинник якості комфорту для учнів та вихованців. Так, у навчальних закладах Лановецької ОТГ триває замін Rating: 0

Додати коментар

scroll to top