Home » ­ » У селі на Тернопільщині запрацювала місцева пожежна команда (фото)

У селі на Тернопільщині запрацювала місцева пожежна команда (фото)

14.03.2019 09:38 Категорія: ­ Новини

пожежна частина пробіжна (2)-У Тернопільській області урочисто відкрили ще один, вже сороковий, підрозділ місцевої пожежної охорони. Створена вона в с.Пробіжна Чортківського району.

Відкриття місцевої пожежної команди відбулося завдяки плідній співпраці влади та бізнесу. Її створив місцевий підприємець Андрій Чаплінський, який є великим шанувальником пожежно-рятувальної справи. Він за власні кошти придбав пожежне авто та переобладнав одне з приміщень на території власного домогосподарства під пожежне депо. Органи місцевого самоврядування підтримали ентузіаста та допомогли втілити в життя амбітний проект. Новостворена команда має забезпечити надійний протипожежний захист не лише Пробіжної, але й прилеглих населених пунктів – Шманьківці, Шманьківчики і Товстеньке.

Потреба у пожежній машині на цьому кущі відчутна давно, адже до Пробіжни машина з райцентру навіть під завивання сирени домчить не швидше, як за півгодини. А що вже казати за дальші села понад Збручем, які від Чорткова на віддалі більш як 50 км?

Почесні гості перерізали символічну стрічку на вході до пожежного депо, після чого представники духовенства освятили приміщення, де вогнеборці й пожежний автомобіль, аби він ніколи не підводив у роботі.

пожежна частина пробіжна

пожежна частина пробіжна (5)

пожежна частина пробіжна (3)

пожежна частина пробіжна (4)

пожежна частина пробіжна (2)

У селі на Тернопільщині запрацювала місцева пожежна команда (фото) Reviewed by on . У Тернопільській області урочисто відкрили ще один, вже сороковий, підрозділ місцевої пожежної охорони. Створена вона в с.Пробіжна Чортківського району. Відкрит У Тернопільській області урочисто відкрили ще один, вже сороковий, підрозділ місцевої пожежної охорони. Створена вона в с.Пробіжна Чортківського району. Відкрит Rating: 0

Додати коментар

scroll to top