fbpx  
Home » Новини » У райлікарнях на Тернопільщині вперше проводять унікальні та надскладні операції

У райлікарнях на Тернопільщині вперше проводять унікальні та надскладні операції

20.03.2019 14:41 Категорія: Новини

операціяНа Тернопільщині активно впроваджується медична реформа. Наслідки її реалізації вже мають позитивні результати.

Зокрема, не можливо не помітити, як стрімко розвиваються медзаклади не лише у обласному центрі, а й районні лікарні. Так, на даний час проводиться комплексне оновлення, із залученням іноземних партнерів, матеріально-технічної бази госпітальних округів, зокрема в Кременецькому, Чортківському, Тернопільському госпітальних округах встановлено комп’ютерні томографи та ангіограф.

Вперше проведено стентування в Заліщицькій та Кременецькій центральних районних лікарнях, оперативне втручання із встановлення суглобів (ендопротезування) в Козівській, Чортківській центральних районних лікарнях, в Кременецькій та Шумській районних лікарнях – лапороскопічні операції.

Помітних змін зазнає і місцева Більче-Золотецька лікарня, про яку позитивно відгукуються вже й за межами нашої області. Фактично Більче–Золоте готове вже нині стати центром медичного туризму.

Окрім традиційних медичних послуг, у лікарні постійно впроваджують новітні методи лікування та профілактики. Восени минулого року було відкрито два нових відділення водолікування та діагностики і відділення СІПАП-терапії. Нині медицина пропонує різні методи лікування, і лікарня використовує їх уповні, у тому числі найновіші технології, зокрема комплекс тонусних столів. Та поряд з цим у лікарні шукають шляхи впровадження сучасних методів енергозбереження, заміщення дороговартісних видів теплоенергії на сучасні відновні, у тому числі – сонячну енергетику.

Усі ці позитивні процеси стали можливими завдяки адміністративній реформі, а відтак значному ресурсу, що з’являється з впровадженням реформ охорони здоров’я.

У райлікарнях на Тернопільщині вперше проводять унікальні та надскладні операції Reviewed by on . На Тернопільщині активно впроваджується медична реформа. Наслідки її реалізації вже мають позитивні результати. Зокрема, не можливо не помітити, як стрімко розв На Тернопільщині активно впроваджується медична реформа. Наслідки її реалізації вже мають позитивні результати. Зокрема, не можливо не помітити, як стрімко розв Rating: 0

Додати коментар

scroll to top