fbpx  
Home » Новини » У лікарні на Тернопільщині повністю відремонтували палати для бійців (фото)

У лікарні на Тернопільщині повністю відремонтували палати для бійців (фото)

25.03.2019 11:03 Категорія: Новини

Чортківська лікарняТехнічне оснащення, ремонти палати та лабораторії, освітлення території – це лише незначна частина того, що міська рада зробила для Чортківської районної лікарні тогоріч, і продовжує робити досі.

Головний лікар Чортківської ЦКРЛ Роман Чортківський розповів, наскільки важливою та цінною є підтримка лікарні зі сторони міської влади.

«Зокрема, минулого року за кошти міста нам заасфальтували та обгородили подвір’я пологового будинку, який зараз є одним з найкращих в області», – розповідає далі головний лікар. Варто зазначити, що у попередньому році за гроші міського бюджету (1 млн. 488 тис. грн.) здійснили капітальний ремонт дороги по вул. Лепкого, котра власне веде до пологового.

Також у 2018 році із міської казни витратили 417 тисяч гривень на придбання комп’ютерів для лікарні. Як пояснив головний лікар, комп’ютеризація закладу – проблема номер один, бо цей процес необхідно завершити задля підписання угоди із Національною службою здоров’я України.

Ще 128 тисяч гривень міська рада виділила на ремонт бактеріологічної лабораторії, наразі роботи майже завершені.

«Міський голова, як і обіцяв, виділив кошти (200 тисяч) на ремонт палати для учасників АТО та членів їх сімей (на фото – авт.), що у приймально-діагностичному відділенні», – розповів Роман Чортківський.

Чортківська лікарня (2)

Чортківська лікарня (3)

Чортківська лікарня (4)

У лікарні на Тернопільщині повністю відремонтували палати для бійців (фото) Reviewed by on . Технічне оснащення, ремонти палати та лабораторії, освітлення території – це лише незначна частина того, що міська рада зробила для Чортківської районної лікарн Технічне оснащення, ремонти палати та лабораторії, освітлення території – це лише незначна частина того, що міська рада зробила для Чортківської районної лікарн Rating: 0

Додати коментар

scroll to top