fbpx  
Home » Новини » У громаді на Тернопільщині взялися за оновлення (фото)

У громаді на Тернопільщині взялися за оновлення (фото)

15.03.2019 14:34 Категорія: Новини

Бiл_че-Золотец_ка_громада_роботи_(2)У Більче-Золотецькій громаді продовжують покращувати інфраструктуру та взялися за роботу.

Тут, зокрема, розпочали поточний ремонт сільських вулиць. На дорогах з метою усунення ямковостідорожного покриття за кошти місцевого бюджету проводиться грейдерування  та підсипка щебеневим матеріалом.

Окрім того, за кошти бюджету Більче-Золотецької сільської ради тут придбано та буде встановлено автобусні зупинки в селах громади. Наразі проводиться їх облаштування.

Це дозволить поліпшити умови для очікування громадянами транспорту, можливість сховатися від снігу, дощу, інших несприятливих кліматичних умов.

Бiл_че-Золотец_ка_громада_роботи

Бiл_че-Золотец_ка_громада_роботи_(3)

У громаді на Тернопільщині взялися за оновлення (фото) Reviewed by on . У Більче-Золотецькій громаді продовжують покращувати інфраструктуру та взялися за роботу. Тут, зокрема, розпочали поточний ремонт сільських вулиць. На дорогах з У Більче-Золотецькій громаді продовжують покращувати інфраструктуру та взялися за роботу. Тут, зокрема, розпочали поточний ремонт сільських вулиць. На дорогах з Rating: 0

Додати коментар

scroll to top