fbpx  
Home » Новини » У храмі на Тернопільщині помітили віщий знак (фото)

У храмі на Тернопільщині помітили віщий знак (фото)

02.03.2019 14:27 Категорія: Новини

церква_вiщий_знакУ церкві с. ЛюдвищеШумського району під час першого Богослужіння після переходу до УПЦ прочинилися двері. Священики кажуть, що це віщий знак, інформує Погляд.

«Подія, на яку чекали з нетерпінням. Відбулося перше Богослужіння – Молебень на закликання Святого Духа перед початком усякого доброго діла, — пише Іван Павлюк. — Не зважаючи на те, що Богослужіння проходило на дворі, що ранок по-зимовому був прохолодним, настрій у парафіян Храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Людвище був радісний.

Віщим знаком було те, що двері Храму відкрилися самі. З особливим духовним піднесенням на завершення Богослужіння учасники церковного хору під керівництвом Вадима Манчука і всі присутні виконали Молитву за Україну. Поступово і впевнено повертаємо наше, Українське».

Нагадаємо, 6 лютого 2019 року громада села Людвище отримала Указ про приєднання парафії Різдва Пресвятої Богородиці до складу Тернопільської єпархії Православної Церкви України. Указ підписаний Архієпископом Тернопільським і Кременецьким Нестором.

церква_вiщий_знак_(2)

 

У храмі на Тернопільщині помітили віщий знак (фото) Reviewed by on . У церкві с. ЛюдвищеШумського району під час першого Богослужіння після переходу до УПЦ прочинилися двері. Священики кажуть, що це віщий знак, інформує Погляд. « У церкві с. ЛюдвищеШумського району під час першого Богослужіння після переходу до УПЦ прочинилися двері. Священики кажуть, що це віщий знак, інформує Погляд. « Rating: 0

Додати коментар

scroll to top