fbpx  
Home » Новини » У Чорткові будують очисні споруди за майже 40 млн. гривень (фото)

У Чорткові будують очисні споруди за майже 40 млн. гривень (фото)

20.03.2019 11:04 Категорія: Новини

очисні споруди чортківЗавершується будівництва нових біологічних споруд у Чорткові. незабаром вони запрацюють, і нечистоти більше не травитимуть Дністер. А це – 4 тис. (!) кубів відходів щодня у річку – одну з найбільших водних артерій країни.

Хід роботи проінспектував Міністр екології і природних ресурсів України Остап Семерак

Зазначимо, що саме завдяки підтримці Міністра щодо будівництва та реконструкції очисних каналізаційних споруд з Державного екологічного фонду вдалося отримати протягом двох років майже 30 млн. грн. Ще 1 млн. 300 тис. грн. виділили із обласного бюджету та 4 млн. 200 тис. грн. – із міського.

На очисних каналізаційних спорудах, які у Чорткові почали будувати та реконструювати у 2017 році, наразі ведуться активні роботи. Продовжують реконструкцію насосної станції, відновили вторинні відстійники та збудували мережі на території очисних.

Наступна стратегічна ціль, котра дозволить запустити очисні, – будівництво первинних відстійників. Орієнтовна вартість будівництва – 9 млн. грн. Міський голова зазначив, що сума непосильна для бюджету міста та попросив Міністра посприяти у співфінансуванні такого важливого для екології нашого краю проекту.

очисні споруди чортків (2)

очисні споруди чортків (3)

очисні споруди чортків (4)

У Чорткові будують очисні споруди за майже 40 млн. гривень (фото) Reviewed by on . Завершується будівництва нових біологічних споруд у Чорткові. незабаром вони запрацюють, і нечистоти більше не травитимуть Дністер. А це - 4 тис. (!) кубів відх Завершується будівництва нових біологічних споруд у Чорткові. незабаром вони запрацюють, і нечистоти більше не травитимуть Дністер. А це - 4 тис. (!) кубів відх Rating: 0

Додати коментар

scroll to top