fbpx  
Home » Новини » У чортківських комунальників з’явився новий помічник (фото)

У чортківських комунальників з’явився новий помічник (фото)

16.03.2019 15:31 Категорія: Новини

технiка_чорткiвКП «Чортківський комбінат комунальних підприємств» нещодавно отримав чергового незамінного помічника у вигляді трактора Lovol 504.

Через систему державних закупівель «Prozorro» трактор придбали за 459 тис. 598 грн. Як повідомили у міській раді, це – вже 8 одиниця снігоприбиральної техніки в обоймі даного підприємства.

Повнопривідний компактний китайський трактор хоч і відноситься у першу чергу до снігоприбиральної техніки, його можна використовувати круглорічно, зокрема чистити дороги та тротуари від бруду. Все завдяки оснащеній щітці та відвалу.

Невеликий розмір трактора – ще один із очевидних плюсів, адже взимку ним можна прогортати сніг на тротуарах та прибудинкових територіях, де більша техніка можливості проїхати не має.

За останніх два роки це – вже четверта одиниця техніки, придбана КП «Чортківське КПП» для проведення благоустрою у місті.

технiка_чорткiв_(2)

технiка_чорткiв_(3)

У чортківських комунальників з’явився новий помічник (фото) Reviewed by on . КП «Чортківський комбінат комунальних підприємств» нещодавно отримав чергового незамінного помічника у вигляді трактора Lovol 504. Через систему державних закуп КП «Чортківський комбінат комунальних підприємств» нещодавно отримав чергового незамінного помічника у вигляді трактора Lovol 504. Через систему державних закуп Rating: 0

Додати коментар

scroll to top