fbpx  
Home » Новини » Цього тижня ще чотири парафії на Тернопільщині перейшли до Православної церкви України

Цього тижня ще чотири парафії на Тернопільщині перейшли до Православної церкви України

01.03.2019 15:06 Категорія: Новини

церкваШумський район продовжує лідирувати серед інших районів Тернопільської області щодо переходів громад до ПЦУ.

Так, цього тижня ще чотири парафії колишньої УПЦ Московського патріархату із цього району звернулися з проханням про прийняття до складу Тернопільської єпархії Православної Церкви України. Архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор прохання задовольнив і підписав відповідні укази.

Йдеться про парафіяльні громади Казанської ікони Божої Матері с. Малі Дедеркали, Святого Миколая с. Гриньківці та парафії Святого Василія Великого у Тетильківцях і с. Круголець Шумського району.

Таким чином до Православної Церкви України на Тернопіллі перейшли 25 громад, 18 з яких – у Шумському районі.

Раніше це зробили парафії у селах Андрушівка, Потуторів, Садки, Залужжя, Шкроботівка, Підгайці, Людвище, Мирове, Матвіївці, Сураж, Радошівка, Бриків, Онишківці і Кордишів на Шумщині, Мусорівці і Гніздичне Збаразького, Розтоки і Дунаїв Кременецького району, а також у Стінці та дві парафії – у Трибухівцях на Бучаччині.

Цього тижня ще чотири парафії на Тернопільщині перейшли до Православної церкви України Reviewed by on . Шумський район продовжує лідирувати серед інших районів Тернопільської області щодо переходів громад до ПЦУ. Так, цього тижня ще чотири парафії колишньої УПЦ Мо Шумський район продовжує лідирувати серед інших районів Тернопільської області щодо переходів громад до ПЦУ. Так, цього тижня ще чотири парафії колишньої УПЦ Мо Rating: 0

Додати коментар

scroll to top