fbpx  
Home » Новини » Цієї зими вперше за півстоліття лікарню на Тернопільщині обігрівала сучасна система опалення (фото)

Цієї зими вперше за півстоліття лікарню на Тернопільщині обігрівала сучасна система опалення (фото)

01.03.2019 11:55 Категорія: Новини

бережани лікарня опалення (4)У Бережанській центральній районній лікарні минулого року завершили роботи з реконструкції теплотраси й опалювальних систем у відділеннях старого корпусу лікарні та котельні.

Згідно енергоефективного проекту, тут встановлено сучасну систему опалення у відділеннях реанімації, хірургії, терапії, травматології, гінекології, лорі та операційному блоці. Завдяки цьому у осінньо-зимовий період значно покращився температурний режим в палатах і коридорах та зменшилися витрати на опалення, адже понад століття згадані відділення у старому корпусі лікарні обігрівалися пічним опаленням.

Нагадаємо, що даний проект реалізований за кошти з фонду соціально-економічного розвитку та кошти районного бюджету. Зокрема, з фонду виділено кошти в сумі 1200,00 тис. грн., з районного бюджету – 280,895 тис. грн.

бережани лікарня опалення (2)

бережани лікарня опалення (3)

бережани лікарня опалення

Цієї зими вперше за півстоліття лікарню на Тернопільщині обігрівала сучасна система опалення (фото) Reviewed by on . У Бережанській центральній районній лікарні минулого року завершили роботи з реконструкції теплотраси й опалювальних систем у відділеннях старого корпусу лікарн У Бережанській центральній районній лікарні минулого року завершили роботи з реконструкції теплотраси й опалювальних систем у відділеннях старого корпусу лікарн Rating: 0

Додати коментар

scroll to top