fbpx  
Home » Новини » Тернополю придбають нових автобусів на 190 млн. гривень

Тернополю придбають нових автобусів на 190 млн. гривень

20.03.2019 16:06 Категорія: Новини

великогабаритні автобусиНа черговій сесії Тернопільської міської ради депутатами надано дозвіл на укладання договору купівлі-продажу транспортних засобів комунальним підприємством «Тернопільелектротранс», а саме 100 низькопідлогових пасажирських автобусів, які  курсуватимуть вулицями міста.

Придбання автобусів відбуватиметься шляхом укладання «Договору купівлі-продажу транспортних засобів» з банківською установою або іншим потенційним інвестором на суму до 190 млн. грн. за допомогою процедури відкритих торгів у відповідності до чинного законодавства. Спеціальною умовою договору є розстрочка платежу на 60 календарних місяців.

Як повідомили у міській раді, завдяки компанії, яка надасть можливість «Тернопільелектротранс» придбати автобуси на умовах відстрочки платежу, пришвидшиться процес переходу від приватного транспорту до комунального та підвищиться якість надання послуг з перевезення пасажирів.

Тернополю придбають нових автобусів на 190 млн. гривень Reviewed by on . На черговій сесії Тернопільської міської ради депутатами надано дозвіл на укладання договору купівлі-продажу транспортних засобів комунальним підприємством «Тер На черговій сесії Тернопільської міської ради депутатами надано дозвіл на укладання договору купівлі-продажу транспортних засобів комунальним підприємством «Тер Rating: 0

Додати коментар

scroll to top