fbpx  
Home » Новини » Тернополянин змайстрував унікальний у світі винахід (фото, відео)

Тернополянин змайстрував унікальний у світі винахід (фото, відео)

01.03.2019 16:56 Категорія: Новини

електронна_сопiлка Перша у світі електронна сопілка. Над такою розробкою працює тернополянин Владислав Козаченко. Хоч незвичайна сопілка вимагає допрацювання, хлопець впевнений, що дійде до мети – вдосконалить інструмент та запатентує.

Тернополянин Владислав Козаченко уже 10 років грає на сопілці. Переконаний, цей музичний інструмент у світі недооцінюють. Адже справжні професіонали зможуть на ньому зіграти те, що не вдасться на саксофоні. Владислав розповідає, захотів удосконалити улюблений інструмент – зробити його електронним.

Про нюанси електроніки Владислав дізнався, коли навчався на електрика. Тож, до створення електронної сопілки музикант ставиться дуже серйозно. Наразі хлопець працює над звучанням. А далі планує створити креслення та виготовити певні деталі на замовлення.

Хлопець розповідає, планує завершити інструмент за місяць. А далі запропонує таку сопілку для тернопільських магазинів. Каже, якщо людям інструмент сподобається – запатентує свій винахід.

електронна_сопiлка_(2)

Детальніше у відео “Т1“.

Тернополянин змайстрував унікальний у світі винахід (фото, відео) Reviewed by on . Перша у світі електронна сопілка. Над такою розробкою працює тернополянин Владислав Козаченко. Хоч незвичайна сопілка вимагає допрацювання, хлопець впевнений, щ Перша у світі електронна сопілка. Над такою розробкою працює тернополянин Владислав Козаченко. Хоч незвичайна сопілка вимагає допрацювання, хлопець впевнений, щ Rating: 0

Додати коментар

scroll to top