fbpx  
Home » Новини » Тернополяни поїдуть на Олімпіаду геніїв у США

Тернополяни поїдуть на Олімпіаду геніїв у США

23.03.2019 10:45 Категорія: Новини

Олiмпiада_генiiв_у_СШАУчениця 11 класу Тернопільської CШ №3 Олександра Хомишин стала однією із трьох українців на престижному міжнародному конкурсі I-FEST-2019 у Тунісі. Там вона перебуватиме до 26 березня.

Окрім того, учнів 11 класу ТУГ ім. І. Франка Волошина Петра і Надію Касянчук запрошено на GENIUS Olympiad (м. Освего, Нью-Йорк, США), що відбуватиметься 17-22 червня 2019.

Усі вони -слухачі Обласного відділення МАН.

«Ще у вересні ми з друзями взяли участь у національному відборі Міжнародної конференції  юних вчених «ICYS-2019». Перший етап був достатньо простим та включав у себе заочне оцінювання наших робіт експертами. Ті учасники, чиї роботи отримали схвальні відгуки, отримали запрошення на проходження співбесіди англійською мовою.

Наступним кроком до нашої цілі була участь у Всеукраїнській науковій школі НЦ «МАН України» з підготовки до міжнародних конференцій юних дослідників, що проходила в Києві 1-3 листопада 2018 року. Навчання у «школі» спрямовувалося на розвиток найважливіших навичок: знання англійської мови, уміння презентувати проект і володіння науковими методами. Насичена програма тренінгу передбачала лекції, практикуми, інтелектуальні ігри, квести та семінари. Спілкування із однолітками дало нам змогу неймовірно провести час, а компетентні поради команди та журі дозволили покращити як саму роботу, так і її презентацію.

Останній етап – серія Skype-інтерв’ю з провідними українськими науковцями – був найважчим та найвідповідальнішим, адже саме він і вирішував хто ввійде до команди міжнародних конкурсів МАН. Справді пишаюся тим, що усі три учасники, що представляли Тернопіль, посіли призові місця у Національному відборі та були рекомендовані до участі у міжнародних конкурсах», – розповіла Надія Касянчук.

Олiмпiада_генiiв_у_США_(2)

Олiмпiада_генiiв_у_США

 

Тернополяни поїдуть на Олімпіаду геніїв у США Reviewed by on . Учениця 11 класу Тернопільської CШ №3 Олександра Хомишин стала однією із трьох українців на престижному міжнародному конкурсі I-FEST-2019 у Тунісі. Там вона пер Учениця 11 класу Тернопільської CШ №3 Олександра Хомишин стала однією із трьох українців на престижному міжнародному конкурсі I-FEST-2019 у Тунісі. Там вона пер Rating: 0

Додати коментар

scroll to top