fbpx  
Home » Новини » Тернополянка вже три роки несе службу в зоні ООС (фото)

Тернополянка вже три роки несе службу в зоні ООС (фото)

20.03.2019 18:06 Категорія: Новини

жанна_атоЦе фото зроблено за день до від’їзду Жанни у пункт постійної дислокації. Підійшла черга ротації, час купувати квитки на потяг і прямувати додому.

Молода, красива, врівноважена, жартівлива, саме такою характеризують Жанну Кравчук друзі у підрозділах Тернопільських артилеристів.

Вступила дівчина до війська зовсім юною, щойно досягнувши повноліття підписала контракт із місцевою військовою частиною. У час, коли молоді люди відкривають для себе безліч нових можливостей, обирають шлях омріяної мети, професії, кар’єри, тендітна дівчина зробила свій вибір, але у зовсім доросле, відповідальне, а часом ризиковане життя, зазначає прес-офіцер Юрій Кульпа.

Отримавши у цивільному житті спеціальність кухаря, замість цікавої роботи у сучасних ресторанах, де могла готувати розмаїття страв, обрала шлях військовослужбовця, вирішила годувати нашого захисника на фронті.

Жанні -всього 21 рік, за плечима три роки солдатської служби, десятки виїздів на полігон, в зону АТО, а тепер об’єднані сили. Цього разу ротація тривала безперервно три місяці на полігоні і чотири в районі проведення ООС . І якби не наполягання командирів відпочити від служби, вона б продовжувала виконувати свої обов’язки й досі.

Усе це зробило з тендітної білявки справжнього, дисциплінованого, відповідального, воїна, який здатен добре виконувати завдання і отримувати вдячність від своїх побратимів. Кухар в армії – це більше, як солдат, він розпочинає свій ранок на дві години раніше від інших, а закінчує, коли розійдуться усі на сон.

За потреби солдат Кравчук може взяти до рук зброю і піти у бій, обставини все ж зробили свій вклад не лише в українську берегиню, але й справжню, вірну захисницю українського народу, котра з легкістю подолає труднощі, не дивлячись на життєві «примхи погоди».

Тернополянка вже три роки несе службу в зоні ООС (фото) Reviewed by on . Це фото зроблено за день до від’їзду Жанни у пункт постійної дислокації. Підійшла черга ротації, час купувати квитки на потяг і прямувати додому. Молода, красив Це фото зроблено за день до від’їзду Жанни у пункт постійної дислокації. Підійшла черга ротації, час купувати квитки на потяг і прямувати додому. Молода, красив Rating: 0

Додати коментар

scroll to top