fbpx  
Home » Новини » Тернополянка ввійшла в «ТОП-100 жінок України» (фото)

Тернополянка ввійшла в «ТОП-100 жінок України» (фото)

29.03.2019 17:15 Категорія: Новини

ТОП-100_жiнок_Украiни_(3)Тернополянка Людмила Муринська потрапила до рейтингу «ТОП-100 жінок України» і отримала нагороду «Краса і гордість України».

«Для мене неймовірна честь бути в одному рейтингу, стояти на одній сцені, отримувати відзнаку разом з такими визначними особистостями, як Яна Клочкова, Марія Бурмака, Ольга Сумська. Я вдячна своїй сім’ї за підтримку, за те, що я маю змогу займатися улюбленою справою», – прокоментувала свою перемогу тернополянка.

Церемонія відбулася в Одеському національному академічному театрі опери та балету. На нагородження зібралися успішні самодостатні люди з різних сфер діяльності. Кращих обирали з 3000 учасників.

Людмила Муринська – засновниця «BestMamaclub», ініціатор багатьох проектів для жінок, вона регулярно організовує цікаві та корисні заходи для за участю досвідчених тренерів – психологів, коучів, лікарів, мистецтвознавців та інших.

Додамо, що минулого року Людмила очолила рейтинг «ТОП- 500найвпливовіших жінок України».

ТОП-100_жiнок_Украiни

ТОП-100_жiнок_Украiни_(2)

ТОП-100_жiнок_Украiни

Тернополянка ввійшла в «ТОП-100 жінок України» (фото) Reviewed by on . Тернополянка Людмила Муринська потрапила до рейтингу «ТОП-100 жінок України» і отримала нагороду «Краса і гордість України». «Для мене неймовірна честь бути в о Тернополянка Людмила Муринська потрапила до рейтингу «ТОП-100 жінок України» і отримала нагороду «Краса і гордість України». «Для мене неймовірна честь бути в о Rating: 0

Додати коментар

scroll to top