fbpx  
Home » Новини » Тернополян запрошуть взяти участь у флешмобі до дня народження Т. Шевченка

Тернополян запрошуть взяти участь у флешмобі до дня народження Т. Шевченка

06.03.2019 15:25 Категорія: Новини

шевченко_флеш_мобДо дня народження Тараса Шевченка управління культури Тернопільської обласної державної адміністрації спільно з Тернопільською обласною бібліотекою для молоді ініціюють фотофлешмоб ,»Шевченко в об’єктиві».

Мета заходу – вшанування пам’яті українського генія, популяризація творчості Кобзаря та пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних дошок, музейних виставок й експозицій в Україні і в світі.

Для участі у флешмобі необхідно до 7 березня зробити селфі або фото на фоні пам’ятників, пам’ятних знаків, меморіальних дошок Т.Г. Шевченка, або ж музейних виставок, експозицій в Україні і в світі приурочених Шевченкіані.

Опісля опублікувати селфі фото або фото у Facebook на сторінці https://www.facebook.com/flashmobShevchenko/ із зазначенням місця, країни, де було зроблено світлину.

Фіналом флешмобу стане одночасне читання поезії Тараса Шевченка у всіх населених пунктах області 9 березня о 12 годині (за київським часом) біля пам’ятника Кобзарю.

Тернополян запрошуть взяти участь у флешмобі до дня народження Т. Шевченка Reviewed by on . До дня народження Тараса Шевченка управління культури Тернопільської обласної державної адміністрації спільно з Тернопільською обласною бібліотекою для молоді і До дня народження Тараса Шевченка управління культури Тернопільської обласної державної адміністрації спільно з Тернопільською обласною бібліотекою для молоді і Rating: 0

Додати коментар

scroll to top