fbpx  
Home » Новини » Тернопільський студент став кращим в Україні

Тернопільський студент став кращим в Україні

07.03.2019 12:56 Категорія: Новини

тнту стажування канадаСтудента третього курсу факультету комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії ТНПУ ім. І. Пулюя Василь Кохан переміг у конкурсному відборі програми Mitacs Globalink Research Internship.

Тернополянин став кращим серед сотні студентів з України. Завдяки наполегливій праці та досягненням у дослідницькій сфері він продовжить роботу над своїм проектом «Створення гри для навчання комп’ютерного мислення» в Університеті Альберти (Едмонтон, Канада) під керівництвом професора Марії Кутуміс.

Нагадаємо, що програма Mitacs Globalink Research Internship — це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року, учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук. Випускники програми Globalink Research Internship, що зацікавлені в поверненні до Канади для навчання в магістратурі, мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship.

Додамо, що минулого року Василь брав участь у програмі мобільності Еразмус+ в Університеті Валенсії, що стало хорошим поштовхом та досвідом для подальшої перемоги в програмі Mitacs.

 

Тернопільський студент став кращим в Україні Reviewed by on . Студента третього курсу факультету комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії ТНПУ ім. І. Пулюя Василь Кохан переміг у конкурсному відборі програми Студента третього курсу факультету комп’ютерно-інформаційних систем і програмної інженерії ТНПУ ім. І. Пулюя Василь Кохан переміг у конкурсному відборі програми Rating: 0

Додати коментар

scroll to top