fbpx  
Home » Новини » Тернопільські старшокласники навчились розпізнавати характер за почерком

Тернопільські старшокласники навчились розпізнавати характер за почерком

23.03.2019 15:28 Категорія: Новини

Тернопiл_с_кi_старшокласники_навчилис__розпiзнавати_характер_за_почеркомНа засіданні клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонного центру зайнятості, старшокласники місцевої ЗОШ № 11 ознайомились із цікавою наукою «графологія». Дмитро Штокалюк, відомий тернопільський графолог, розповів школярам таємниці розпізнавання характеру за почерком та підписом особистості.

«Манера письма залежить від емоційного стану людини, особливостей її психіки, знаряддя та положення, в якому людина пише. А тому за почерком можна судити про особистісні властивості людини, її темперамент, настрій, навіть життєві погляди і професію, – повідомив Дмитро. – Так, вертикально нахилені прості почерки властиві математикам, інженерам, агрономам, архітекторам; плоскі і широкі почерки, що опускаються, – філософам, мрійникам, поетам; нахилені і хвилясті – художникам, скульпторам».

Старшокласники проаналізували тексти, написані відомими людьми, а також отримали детальний графологічний аналіз власних підписів і почерків.

Тернопільські старшокласники навчились розпізнавати характер за почерком Reviewed by on . На засіданні клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонного центру зайнятості, старшокласники місцевої ЗОШ № 11 ознайомились із цікавою наукою «графолог На засіданні клубу «Час Z», що діє у Тернопільському міськрайонного центру зайнятості, старшокласники місцевої ЗОШ № 11 ознайомились із цікавою наукою «графолог Rating: 0

Додати коментар

scroll to top