fbpx  
Home » Новини » Тернопільські освітяни завоювали 11 медалей

Тернопільські освітяни завоювали 11 медалей

26.03.2019 14:25 Категорія: Новини

освiтяни_завоювали_11_медалейНа ювілейній X Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти—2019» у Києві Тернопіль завоював 11 медалей.

Про це Topnewsповідомила заступник директора Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу Галина Федун.

Отож, 5 «золотих» отримали ТКМЦ НОІМ, Галицький коледж ім.В.Чорновола, ВПТУ сфери послуг і туризму, ТНВК №28, ТЗОШ №8; 4 «срібних» — ТЗОШ № 16, ТЗОШ №18, СЮТ, Галицький коледж; 2 «бронзові» — ТНВК ШМЛ №15, ТСШ № 29.

«Освітяни Тернополя вкотре довели, що є найкращими! Так тримати! Нових звершень», — зазначає заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра.

До слова, Х Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти—2019» відбувалась у Київському Палаці дітей та юнацтва. Її організатори — компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Освітня виставка – це унікальний професійний майданчик презентації досягнень освітньої реформи, інновацій і наукових розробок, новітніх методик, ефективних освітніх технологій, дидактичних засобів, авторських освітніх проектів, програм і рішень. Це локація для обговорення досвіду сучасної освітньої практики та дискусій із проблем розвитку за участю педагогів, науковців, закордонних фахівців, виробників засобів навчання, громадськості, представників бізнесу, органів влади та управління, молоді, що визначає своє майбутнє.

Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 750 учасників із 25 регіонів України, Словаччини, Польщі, Канади, США, Франції, Литви, Латвії, Естонії, Грузії, Молдови, Ізраїлю, Румунії.

http://www.topnews.in.ua/

Тернопільські освітяни завоювали 11 медалей Reviewed by on . На ювілейній X Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти—2019» у Києві Тернопіль завоював 11 медалей. Про це Topnewsповідомила заступник директора Тернопільс На ювілейній X Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти—2019» у Києві Тернопіль завоював 11 медалей. Про це Topnewsповідомила заступник директора Тернопільс Rating: 0

Додати коментар

scroll to top